Wymiana młodzieży
Wymiana młodzieży w Gdańsku PDF Drukuj
środa, 22 czerwca 2016 00:00

gdaskPodczas pięciodniowej wymiany polsko - niemieckiej młodzież z Liceum Ogólnokształcącego w Poddębicach i partnerskiej szkoły Europaschule Herzogenrath odkrywała zabytki i uroki Gdańska poprzez udział w grze miejskiej, zwiedzała Westerplatte, była w Sopocie oraz w Europejskim Centrum Solidarności.

Więcej…
 
Wymiana młodzieży w Poczdamie i Berlinie PDF Drukuj
poniedziałek, 07 grudnia 2015 07:33
wymianamlodziezyW dniach 16-20 listopada uczniowie Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Konopnickiej wspólnie ze swoimi rówieśnikami z partnerskiej szkoły Europaschule Herzogenrath, odkrywali historię muru berlińskiego. Niemieccy i polscy licealiści wraz z opiekunami spotkali się na wymianie młodzieżowej w Poczdamie, gdzie wzajemnie się poznawali, uczyli się porozumienia i współpracy.
Więcej…
 
Udział w warsztatach na temat Muru Berlińskiego PDF Drukuj
czwartek, 05 listopada 2015 20:46
murberlinskizajeciaGrupa 15 uczniów, którzy już w połowie listopada wyjadą na wymianę polsko–niemiecką w Poczdamie, wzięła udział w warsztatach na temat Muru Berlińskiego. Zajęcia przeprowadziła wolontariuszka z Fundacji Schumana w Warszawie - pani Johanna O’Brien. Spotkanie było drugą formą przygotowania do wymiany, którą dofinansowuje Polsko–Niemiecka Współpraca Młodzieży.
Więcej…
 
Wizyta przygotowawcza w związku z wymianą młodzieży PDF Drukuj
poniedziałek, 05 października 2015 11:21
wizytaprzygotowawczaW dniach 1-4 października gościliśmy nauczycieli z partnerskiej szkoły Europaschule w Herzogenrath (Nadrenia Północna - Westfalia). Timotheus Haeck i Sonja Jahn odwiedzili poddębickie liceum w ramach wizyty przygotowawczej do listopadowej wymiany młodzieży z Polski i Niemiec.
Więcej…
 


Patronują nam

Reklama
Reklama
Reklama

Foto NEWS

DSCN0107 (Kopiowanie).jpg
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
?>