BIP
Wynik zapytania ofertowego (głośniki) 17.12.2014 r. PDF Drukuj
środa, 17 grudnia 2014 00:00

Informujemy, że po zapoznaniu się z odpowiedziami po rozeznaniu rynku na dostarczenia kolumn Genius SP-HP 1800A, moc 50W RMS do Liceum Ogólnokształcącego biorącego udział w projekcie „e-dukacj@ - kompetencje nauczycieli do kształcenia multimedialnego”, do realizacji dostawy została wybrana firma: PCnet – Serwis Pl. Kościuszki 30, 99-200 Poddębice.

 
Wynik zapytania ofertowego (Office) 17.12.2014 r. PDF Drukuj
środa, 17 grudnia 2014 00:00

Informujemy, że po zapoznaniu się z odpowiedziami po rozeznaniu rynku na dostarczenia kolumn pakietu Microsoft Office 2013 Standard (wersja elektroniczna) do Liceum Ogólnokształcącego biorącego udział w projekcie „e-dukacj@ - kompetencje nauczycieli do kształcenia multimedialnego”, do realizacji dostawy została wybrana firma: PHU Eddom mgr inż. Dariusz Pigłowski, ul. Narutowicza 6A, 99-200 Poddębice.

 
Wynik zapytania ofertowego (materiały biurowe) 08.12.2014 r. PDF Drukuj
poniedziałek, 08 grudnia 2014 08:10

Informujemy, że po zapoznaniu się z odpowiedziami po rozeznaniu rynku na dostarczenia materiałów biurowych do Liceum Ogólnokształcącego biorącego udział w projekcie „e-dukacj@ - kompetencje nauczycieli do kształcenia multimedialnego”, do realizacji projektu została wybrana firma: Correct E. Mikas, J. Mikas. Spółka Jawna, ul. Lawendowa 12/14. 99-200 Zduńska Wola.

 
Rozeznanie rynku (office) PDF Drukuj
poniedziałek, 01 grudnia 2014 21:17

Rozeznanie rynku z dnia 02.12.2014 r.

Dotyczy dostarczenia pakietu Microsoft Office 2013 Standard (wersja elektroniczna) - w skład pakiet ma wchodzić: Word, Excel, Outlook, OneNote, Publisher oraz PowerPoint. Licencja na oprogramowanie dożywotnia dla Liceum Ogólnokształcącego biorącego udział w projekcie „e-dukacj@ - kompetencje nauczycieli do kształcenia multimedialnego”

Pobierz rozeznanie cenowe - pobierz

 
Rozeznanie rynku (głośniki) PDF Drukuj
poniedziałek, 01 grudnia 2014 21:09

Rozeznanie rynku z dnia 02.12.2014 r.

Dotyczy dostarczenia kolumn Genius SP-HF 1800 A, moc 50W RMS dla Liceum Ogólnokształcącego biorącego udział w projekcie „e-dukacj@ - kompetencje nauczycieli do kształcenia multimedialnego”.

Pobierz rozeznanie cenowe - pobierz

 
Zapytanie ofertowe (materiały biurowe) 20.11.2014 r. PDF Drukuj
czwartek, 20 listopada 2014 13:44

Dotyczy dostarczenia materiałów biurowych do Liceum Ogólnokształcącego biorącego udział w projekcie „e-dukacj@ - kompetencje nauczycieli do kształcenia multimedialnego”

Zapraszamy Państwa do złożenia oferty cenowej w postępowaniu prowadzonym przez Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w Poddębicach w ramach procedury konkurencyjności określonej w Wytycznych kwalifikowalności wydatków POKL, którego przedmiotem jest udzielenie zamówienia na dostarczenie materiałów biurowych w ramach projektu 9.4 Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki „e-dukacj@– kompetencje nauczycieli do kształcenia multimedialnego” w Liceum Ogólnokształcącym im. Marii Konopnickiej w Poddębicach współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Więcej…
 
Informacja o wyborze oferty (catering) PDF Drukuj
czwartek, 23 października 2014 18:24
Informujemy, że po zapoznaniu się z odpowiedziami na zapytanie ofertowe, do realizacji projektu została wybrana firma:
w związku z zapytaniem ofertowym na kompleksowe świadczenie usług cateringowych podczas szkoleń w ramach projektu 9.4 Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki „e-dukacj@– kompetencje nauczycieli do kształcenia multimedialnego” w Liceum Ogólnokształcącym im. Marii Konopnickiej w Poddębicach współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego wybrano ofertę Siesta Przemysław Pietrzak.
 
Informacja o wyborze oferty (zestaw interaktywny) PDF Drukuj
czwartek, 23 października 2014 12:22

Informujemy, że po zapoznaniu się z odpowiedziami na zapytanie ofertowe, do realizacji projektu została wybrana firma:

w związku z zapytaniem ofertowym, którego przedmiotem było  dostarczenie i uruchomienie zestawu interaktywnego składającego się z rzutnika multimedialnego, laptopa oraz tablicy interaktywnej w ramach projektu 9.4 Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki „e-dukacj@– kompetencje nauczycieli do kształcenia multimedialnego” w Liceum Ogólnokształcącym im. Marii Konopnickiej w Poddębicach współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego wybrano ofertę PHU EDDOM Dariusz Pigłowski.

 
Zapytanie ofertowe (administrator edukacyjnej platformy e-learningowej) PDF Drukuj
wtorek, 07 października 2014 20:04

Zapraszamy Państwa do złożenia oferty cenowej w postępowaniu prowadzonym przez Powiat Poddębice/Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w Poddębicach zgodnie z art. 4 pkt. 8 ustawy Prawo zamówień publicznych, którego przedmiotem jest udzielenie zamówienia na stanowisko Administrator edukacyjnej platformy e-learningowej w ramach projektu 9.4 Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki „e-dukacj@ – kompetencje nauczycieli do kształcenia multimedialnego” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12następnaostatnia»

Strona 1 z 2

Patronują nam

Reklama
Reklama
Reklama

Foto NEWS

dsc_0057.jpg
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
?>