Deutsch ist ein PLUS
Deutsch ist ein PLUS - III edycja Konkursu Języka Niemieckiego dla Gimnazjalistów PDF Drukuj
środa, 06 kwietnia 2016 21:09
konkurs2016niemiecki26 kwietnia to data etapu finałowowego III edycji Konkursu Języka Niemieckiego dla Gimnazjalistów „Deutsch ist ein PLUS" organizowanego przez Liceum w Poddębicach. Konkurs jest adresowany do uczniów klas trzecich gimnazjum, którzy mogli stanąc do rywalizacji z rówieśnikami, sprawdzając swoje umiejętności z języka niemieckiego oraz wiadomości z zakresu realioznawstwa Niemiec, Austrii i Szwajcarii.
Więcej…
 
Święto języka niemieckiego w liceum - Deutsch ist ein PLUS PDF Drukuj
wtorek, 31 marca 2015 10:46
zwyciezcy_konkurs_niemieckiW piątek miało miejsce wyjątkowe wydarzenie. Druga już edycja Konkursu Języka Niemieckiego Deutsch ist ein PLUS wzbudziła zainteresowanie gimnazjalistów z Uniejowa, Wartkowic, Poddębic, Pęczniewa, Zadzimia oraz Zygier. I to ich mieliśmy przyjemność gościć w naszej szkole.
Więcej…
 
"Deutsch ist ein PLUS" - Konkurs Języka Niemieckiego PDF Drukuj
środa, 18 lutego 2015 19:08

plakat jzyk niemiecki

Zapraszamy do udziału w II edycji „Deutsch ist ein PLUS - Konkurs Języka Niemieckiego dla Gimnazjalistów".

„Englisch ist ein Muss, Deutsch ist ein Plus" - pod tym hasłem odbywa się kolejna edycja Konkursu Języka Niemieckiego, który ma na celu popularyzowanie nauki języka niemieckiego w regionie, a tym samym zwiększanie motywacji uczniów do nauki tego języka.
Więcej…
 
Znamy finalistów Konkursu Języka Niemieckiego 'Deutsch ist ein PLUS' PDF Drukuj
środa, 09 kwietnia 2014 14:59

konkursniemieckiego1

7 kwietnia odbył się etap finałowy Konkursu Języka Niemieckiego dla Gimnazjalistów „Deutsch ist ein PLUS" zorganizowany przez Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w Poddębicach. Konkurs sprawdzał umiejętności językowe i wiadomości z zakresu realioznawstwa krajów niemieckojęzycznych. W konkursie udział wzięli uczniowie gimnazjów w Uniejowie, Pęczniewie, Poddębicach, Wartkowicach oraz Zygrach.

Więcej…
 
Zaproszenie do udziału w konkursie PDF Drukuj
piątek, 21 lutego 2014 15:37

plakat deutsch ist ein plus2

Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej zaprasza nauczycieli języka niemieckiego  oraz uczniów szkół gimnazjalnych do udziału w konkursie "Deutsch ist ein PLUS -  Konkurs Języka Niemieckiego dla Gimnazjalistów".

"Englisch ist ein Muss, Deutsch ist ein Plus" ("Angielski jest koniecznością, niemiecki jest korzyścią")  - pod tym hasłem odbywać się będzie pierwsza edycja konkursu, który ma na celu  popularyzować naukę języka niemieckiego w regionie, a tym samym zwiększyć motywację uczniów  do nauki tego języka.

Więcej…
 


Patronują nam

Reklama
Reklama
Reklama

Foto NEWS

zajeciawsali (Kopiowanie).jpg
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
?>