Politechnika Łódzka
Tydzień z Politechniką Łódzką PDF Drukuj
piątek, 02 października 2015 08:16
zajeciapl2015Nietypowo rozpoczęli rok szkolny uczniowie klas IIIA i IIIC. Zamiast w szkolnych ławach spędzili pięć dni w salach wykładowych, labolatoriach i akademiku. Licealiści korzystali z gościnności Politechniki Łódzkiej i organizowanego corocznie Tygodnia z Matematyką i Fizyką.
Więcej…
 
Oko w oko z Politechniką Łódzką PDF Drukuj
piątek, 17 kwietnia 2015 19:17
politechnika_marzec2015Kolejne spotkanie w ramach patronatu Centrum Nauczania Matematyki i Fizyki Politechniki Łódzkiej toczyło się wokół – dość tajemniczo brzmiącego - tematu Prosta i płaszczyzna w przestrzeni R3. Naszą szkołę odwiedziła Pani dr Agnieszka Niedziałkowska, która przeprowadziła zajęcia z klasami IA i IB.
Więcej…
 
Licealiści w roli studentów PDF Drukuj
poniedziałek, 22 września 2014 08:30
tydzienzmatematyka1Uczniowie klasy IIIA przez tydzień wcielali się w rolę... studentów. Dzięki możliwości uczestnictwa w Tygodniu z Matematyką i Fizyką Politechniki Łódzkiej młodzież z czterech szkół średnich województwa łódzkiego przez kilka dni brała udział w wykładach, mieszkała w akademiku i poznawała blaski i cienie życia studenckiego.
Więcej…
 
Wyjazd na Politechnikę Łódzką PDF Drukuj
poniedziałek, 23 czerwca 2014 16:47

zajeciacentrumnauczaniamatematykiDużo się dzieje na uczelniach, które patronują naszej szkole. 10 czerwca klasa IIA miała szansę wziąć udział w kolejnych wykładach w Centrum Nauczania Matematyki i Fizyki Politechniki Łódzkiej. Tematyka zajęć "brzmiała" groźnie, ale - jak wiadomo - naszych uczniów charakteryzuje odwaga, więc uczestniczyli w spotkaniach z zainteresowaniem.

 

Więcej…
 
Zajęcia z Politechniką Łódzką PDF Drukuj
poniedziałek, 19 maja 2014 06:22

cnmfpolitechnikalodzka12Kolejne zajęcia w ramach patronatu, który sprawuje nad naszą szkołą Centrum Nauczania Matematyki i Fizyki Politechniki Łódzkiej,  już za nami.

 

 

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12następnaostatnia»

Strona 1 z 2

Patronują nam

Reklama
Reklama
Reklama

Foto NEWS

zajeciawsali6.jpg
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
?>