eTwinning
Klasa ID w projekcie Instytutu Goethe Das Bild der Anderen PDF Drukuj
sobota, 09 stycznia 2016 16:12
swietakartki1Już po raz drugi uczniowie naszej szkoły biorą udział w projekcie Instytutu Goethe "Das Bild der Anderen". Uczniowie klasy ID korespondują mailowo ze swoimi rówieśnikami z Hotelakademie von Otto Bruckner Kezmarok z Słowacji. Młodzież wymienia się listami, w których w języku niemieckim opowiadają m.in. o swojej rodzinie, szkole, miejscowości czy zainteresowaniach. Na Święta Bożego Narodzenia uczniowie przygotowali kartki świąteczne z życzeniami w języku niemieckim oraz ojczystym.
Więcej…
 
Kolejny projekt z języka niemieckiego PDF Drukuj
czwartek, 12 lutego 2015 11:00

zdj grupyW naszym liceum wystartował drugi już projekt eTwinning z języka niemieckiego "Gedneken, erinnern - aber wie?". Tym razem współpracujemy ze szkołą z miejscowości Mellendorf koło Hanoweru (Dolna Saksonia). Projekt prowadzony jest w języku niemieckim na platformie TwinSpace.

Więcej…
 
Sukces projektu z języka niemieckiego PDF Drukuj
poniedziałek, 23 czerwca 2014 17:28
pracawgrupach1Projekt "Deutsch durch Verbrechen" został nagrodzony w IV edycji ogólnopolskiego konkursu "Nauczanie języka niemieckiego metodą projektu" zorganizowanego przez Centrum Herdera Uniwersytetu Gdańskiego. Przypomnijmy, że projekt realizowany jest w klasie IIa/b, a jego koordynatorem jest p. Piotr Kowalczyk.
Więcej…
 
Szkoła w międzynarodowym programie eTwinning PDF Drukuj
sobota, 30 listopada 2013 18:45

certyfikattwinningRozpoczynamy współpracę międzynarodową w ramach programu eTwinning. Już wkrótce 23 osobowa grupa z klas IIa/b rozpocznie współpracę z francuską szkołą Collège Gustave Monod. Za nasz projekt otrzymaliśmy już Odznakę eTwinning. A tytuł projektu intrygujący – "Niemiecki przez przestępstwo"...

Więcej…
 


Patronują nam

Reklama
Reklama
Reklama

Foto NEWS

spotkaniazfizyka11.jpg
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
?>