WFOŚiGW w Łodzi
Nasze wystawy w zaprzyjaźnionych instytucjach PDF Drukuj
wtorek, 01 września 2015 19:38
wystawa_starostwoEfekty pracy uczestników projektu Sami sobie zagrażamy. Świadomość pierwszym krokiem do działania uczniów Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Konopnickiej wyszły daleko poza mury naszej szkoły. Starostwo Powiatowe w Poddębicach oraz Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna okazały się instytucjami otwartymi na działania młodzieży i wsparły promocję zachowań proekologicznych przyjmując dwie wystawy fotograficzne projektu w swoje progi.
Więcej…
 
Dzikie jest piękne - zajęcia w Łodzi PDF Drukuj
piątek, 26 czerwca 2015 19:22
zrodlaczerwiecDzikie jest piękne – pod takim hasłem odbywały się czerwcowe zajęcia w łódzkim Ośrodku Działań Ekologicznych "Źródła". To ostatnie spotkanie w ramach projektu Sami sobie zagrażamy. Świadomość pierwszym krokiem do działania uczniów Liceum Ogólnokształcącego im. M. Konopnickiej dofinansowanego przez WFOŚiGW w Łodzi.
Więcej…
 
Zajęcia z pracownikami Terenowego Inspektoratu Melioracji i Urządzeń Wodnych w Poddębicach PDF Drukuj
sobota, 20 czerwca 2015 18:41
melioracja1
17 czerwca młodzież z naszej szkoły uczestniczyła w spotkaniu z pracownikami Terenowego Inspektoratu Melioracji i Urządzeń Wodnych w Poddębicach. Uczniowie mogli poznać zakres działań tej instytucji i rodzaj wykonywanych działań.
Więcej…
 
Poznawaliśmy Tatrzański Park Narodowy - "Inne ekosystemy, te same zagrożenia?" PDF Drukuj
środa, 17 czerwca 2015 21:15
tpn_249-osobowa grupa uczniów z naszego liceum, Zespołu Szkół w Zygrach, Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Poddębicach oraz Gimnazjum w Poddębicach odkrywała piękno przyrody Tatrzańskiego Parku Narodowego. Uczniowie brali udział w zajęciach terenowych i warsztatach z przewodnikiem na obszarze parku, oglądali filmy edukacyjne oraz poznali wystawę Rok w Tatrach w Centrum Edukacji Przyrodniczej TPN.
Więcej…
 
Zajęcia plenerowe w Łodzi PDF Drukuj
wtorek, 02 czerwca 2015 07:11
palmiarnia2cOgród botaniczny i łódzka palmiarnia to cele majowego wyjazdu klasy IIC. Uczniowie z bliska oglądali rośliny, o których słyszeli na lekcji biologii w szkole. Poznawali cechy szczególne wybranych gatunków tak, aby bezbłędnie rozpoznawać je w przyszłości. Nawet deszczowe figle nie przeszkodziły w zajęciach!
Więcej…
 
«pierwszapoprzednia1234następnaostatnia»

Strona 1 z 4

Patronują nam

Reklama
Reklama
Reklama

Foto NEWS

zajeciawsali (Kopiowanie).jpg
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
?>