Aktualności
Spotkanie z rodzicami PDF Drukuj

zebraniezrodzicami2016

Szanowni Państwo!
Informujemy, że w dniu 10 lutego 2016 r. o godz. 16:00 odbędzie się zebranie z rodzicami. Po spotkaniu na sali gimnastycznej z dyrekcją liceum, zapraszamy na spotkania ogólne z wychowawcami w klasach.
 
Warszataty na Uniwersytecie Łódzkim PDF Drukuj
środa, 10 lutego 2016 09:08
uniwersytet2016Już po raz drugi na Uniwersytecie Łódzkim odbyły się zajęcia w ramach projektu międzynarodowego UŁ w programie ERA-CAPS pt. "Mechanistyczna analiza ilościowa odporności na choroby roślin z rodzaju Brassica poprzez asocjacyjną transkryptomikę". W projekcie bierze udział zaledwie kilka szkół z terenu województwa łódzkiego.
Więcej…
 
Warsztaty psychologiczne i spektakl Teatru Powszechnego w Łodzi PDF Drukuj
wtorek, 09 lutego 2016 16:14
stopklatka26 stycznia klasa IIb uczestniczyła w wyjeździe do Teatru Powszechnego w Łodzi. Spektakl "Stopklatka" poprzedzały warsztaty psychologiczne na temat sposobów radzenia sobie ze stresem.
Więcej…
 
Spotkanie z Powiatowym Rzecznikiem Praw Konsumenta PDF Drukuj
wtorek, 09 lutego 2016 16:06
wyprzedazKlasy IA, IB, IC, ID, IE, IF w ramach zajęć z podstaw przedsiębiorczości odbyły spotkanie z Powiatowym Rzecznikiem Praw Konsumenta panią Wiolettą Świt–Pawlak. Uczniowie zostali zapoznani z podstawą prawną praw konsumenta, instytucjami, które chronią konsumentów.
Więcej…
 
Bliżej historii z Instytutem Pamięci Narodowej PDF Drukuj
wtorek, 09 lutego 2016 16:01
ipn3201628 stycznia 2016 roku uczniowie klas 2B, 3B, 3C, 3E, uczestniczyli w wykładzie pt. "Polacy ratujący Żydów", prowadzonym przez pracownika Instytutu Pamięci Narodowej w Łodzi pana dr. Adama Sitarka. Zajęcia dotyczyły trudnego tematu postaw Polaków wobec zagrożonych Holokaustem Żydów.
Więcej…
 
Zajęcia warsztatowe na wydziale Filologii Germańskiej Uniwersytetu Łódzkiego PDF Drukuj
niedziela, 07 lutego 2016 21:17
germanistyka2016Uczniowie klas drugich, realizujący rozszerzoną podstawę programową z języka niemieckiego mieli okazję sprawdzenia swoich umiejętności językowych w praktyce. Uczestnicząc w warsztatach organizowanych na Uniwersytecie Łódzkim, wypracowywali kryteria dobrej prezentacji przed publicznością. Prezentacji – oczywiście – w języku niemieckim!
 
Łajza w Teatrze Muzycznym PDF Drukuj
niedziela, 07 lutego 2016 20:59
lajzaTo, że kultura ma różne oblicza udowodnia Teatr Muzyczny, wystawiając na swoich deskach niezwykłe misterium rockowe "Łajza". Scenariusz powstał w oparciu o utwory łódzkiego zespołu Normalsi, a jego trzon stanowi grana na żywo muzyka Normalsów oprawiona tańcem w różnych stylach – od baletu po breakdance. Do spektaklu muzyczne akcenty dołożył także Michał Jelonek, który wykonuje kilka utworów Bacha we własnej interpretacji. 14 stycznia lutego uczniowie klasy IA byli widzami tego niezwykłego przedstawienia.

Więcej…
 
Szkolny etap Olimpiady Wiedzy Ekologicznej PDF Drukuj
czwartek, 14 stycznia 2016 18:50
olimpiadawiedzyekologicznej11 stycznia odbył się szkolny etap Olimpiady Wiedzy Ekologicznej. Do testu przystąpiło 25 uczniów z klas IIc i IId (profil medyczny i biologiczno-chemiczny). Zebrani w sali nr 7 śmiałkowie przez godzinę zmagali się z testem składającym się aż z 50 pytań.
Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 10 z 50

Patronują nam

Reklama
Reklama
Reklama

Foto NEWS

zdjecie do gazetki.jpg
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
?>