Aktualności
Co Ty wiesz o dopalaczach? Warsztaty dla licealistów PDF Drukuj
środa, 09 marca 2016 22:19
dopalaczefUczniowie klasy II F uczestniczyli w zajęciach "Co Ty wiesz o dopalaczach?", które odbyły się w Poddębickim Domu Kultury i Sportu. Prowadząca - Pani Magdalena Pańczyk pokazała drugoklasistom jak szkodliwe mogą być skutki zażywania narkotyków. Młodzież pracowała w grupach oraz oglądała film edukacyjny z udziałem uzależnionych osób, których historie były bardzo poruszające.
 
Zajęcia z Uniwersytetem Łódzkim PDF Drukuj
środa, 09 marca 2016 22:12
felieton_zajeciaKolejne zajęcia we współpracy z Wydziałem Filologicznym Uniwersytetu Łódzkiego za nami. Tym razem uczniowie klas humanistycznych (I i II F) poświęcali swoją uwagę różnym formom uprawiania dziennikarstwa, a w szczególności felietonowi.
Więcej…
 
Marcelina finalistką ogólnopolskiego konkursu chemicznego PDF Drukuj
środa, 09 marca 2016 21:33
lukasiewiczkonkursUczennica klasy IIC, Marcelina Kądziela jest finalistką XXIII edycji Konkursu Chemicznego im. Ignacego Łukasiewicza! Marcelina znalazła się wśród 28 uczniów z całej Polski zakwalifikowanych do drugiego etapu konkursu. A pierwszy etap, w którym brało udział aż 150 uczestników, pokonała śpiewająco. Tym samym zagwarantowała już sobie indeks na Politechnice Warszawskiej.
Więcej…
 
Oferta Wydziału Cybernetyki Wojskowej Akademii Technicznej PDF Drukuj
poniedziałek, 07 marca 2016 21:43
bezpieczenstwovatWraz z Wojskową Akademią Techniczną zachęcamy do zapoznania się z ofertą edukacyjną uczelni. Przyjazna atmosfera, możliwość zdobycia rzetelnej wiedzy i ciekawe kierunki to cechy charakterystyczne szkoły. Wydział Cybernetyki zaprasza na kierunki: zarządzanie (specjalizacje - zarządzanie zasobami ludzkimi oraz informacyjne wspomaganie zarządzania) i bezpieczeństwo narodowe (specjalizacje - zarządzania kryzysowe i bezpieczeństwa europejskie). Szczegóły oferty na załączonych plakatach.
Więcej…
 
Rekolekcje dla młodzieży - grafik spotkań PDF Drukuj
poniedziałek, 07 marca 2016 08:37
wielkanoc_pixabay1
W dniach 7-9.03.2016 roku w naszej parafii odbędą się rekolekcje dla młodzieży LO w Poddębicach. Zapraszamy do zapoznania się z grafikiem lekcji i spotkań w te dni:
Więcej…
 
Spotkanie z rodzicami PDF Drukuj
poniedziałek, 07 marca 2016 07:27
sowa_pixabay
Serdecznie zapraszamy na zebranie z rodzicami, które odbędzie się 16 marca 2016 r. (środa) w godzinach 15:00-17:00. Wychowawcy będą oczekiwać na Państwa w klasach.
 
Ćwiczymy i pomagamy! PDF Drukuj
czwartek, 25 lutego 2016 20:58
plakat-zumbaSport to zdrowie. Wszyscy o tym wiedzą. Jednak jeśli wciąż brakuje Wam motywacji do ruchu przy dźwiękach skocznych rytmów, mamy doskonałą wiadomość! Od dziś ćwicząc można pomóc tym, których los pozbawił możliwości tańca, biegania, jazdy na rowerze... Czynności, których na co dzień nie doceniamy, ale gdy ich brakuje – życie traci smak. Szczególnie gdy ma się 17 lat. Tyle co Ania i Marcin – bohaterowie organizowanego 12 marca 2016 r. wielkiego charytatywnego maratonu zumby!
Więcej…
 
Może powiać chłodem PDF Drukuj
czwartek, 25 lutego 2016 20:50
Zarząd Geoogrzewanietermii Sp. z.o.o poinformował nas, że w dniach 29.02-2.03 (poniedziałek-środa) w związku z koniecznością wymiany agregatu pompowego w odwiercie Poddębice, mogą (ale nie muszą!) nastąpić przerwy w dostawach ciepła. W tych dniach warto mieć przy sobie ciepłą bluzę :)
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 9 z 50

Patronują nam

Reklama
Reklama
Reklama

Foto NEWS

pokazbroni1 (Kopiowanie).jpg
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
?>