Aktualności
Sukces Charytatywnego Maratonu Zumby dla Ani i Marcina PDF Drukuj
czwartek, 17 marca 2016 08:27
maraton2016podsumowanieTakie wydarzenia dodają otuchy! 200 osób czynnie wspomagało uczniów naszej szkoły – Anię Płoszyńską i Marcina Dopieralskiego podczas charytatywnego maratonu zumby, który odbył się 12 marca 2016r. Ogromne zaangażowanie instruktorów, wsparcie lokalnych firm, a przede wszystkim wielkie serca uczestników zaowocowały pełną pozytywnej energii atmosferą oraz wsparciem finansowanym dla, poszkodowanych w wypadkach, licealistów.
Więcej…
 
Dni Otwarte Uniwersytetu Medycznego w Łodzi PDF Drukuj
wtorek, 15 marca 2016 12:52
medyczny20169 marca uczniowie (kl.IIc i IId) uczestniczyli w dniach otwartych na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Na młodzież czekały atrakcje przygotowane przez studentów oraz wykładowców uczelni, między innymi warsztaty "CSI: kryminalne zagadki Łodzi" oraz prezentacje zakładania szwów chirurgicznych.
Więcej…
 
Bierzemy udział w międzynarodowym programie ERA-CAPS PDF Drukuj
wtorek, 15 marca 2016 12:37
ul2015_zajciabiologiaMłodzież z Liceum Ogólnokształcącego w Poddębicach od wielu lat uczestniczy w ciekawych projektach edukacyjnych, opierających się na współpracy z uczelniami wyższymi. Jesienią podpisaliśmy umowę o współpracy z Katedrą Genetyki Ogólnej, Biologii Molekularnej i Biotechnologii Roślin Wydziału Biologii i Ochrony Środowiska Uniwersytetu Łódzkiego w celu realizacji edukacyjnej części projektu europejskiego w ramach programu ERA-CAPS pt. "Mechanistyczna analiza ilościowa odporności na choroby roślin z rodzaju Brassica poprzez asocjacyjną transkryptomikę"
Więcej…
 
XX Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej PDF Drukuj
wtorek, 15 marca 2016 12:11
wiedzabiblijnaOśmioro uczniów wzięło udział w szkolnym etapie XX Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej. Troje najlepszych przedstawicieli każdej ze szkół przejdzie do kolejnego etapu, na poziomie swoich diecezji, a następnie ma szansę awansować do dwudniowego finału konkursu w Niepokalanowie. Najlepsi mają szansę na zdobycie indeksów uprawniających do podjęcia studiów w wielu renomowanych uczelniach wyższych, bez egzaminów wstępnych, na kilkunastu kierunkach.
Więcej…
 
Przemoc w szkole - zajęcia w Poddębickim Domu Kultury i Sportu PDF Drukuj
wtorek, 15 marca 2016 12:29
przemoczajecia8 marca 2016 uczniowie klasy IE uczestniczyli w warsztatach z zakresu profilaktyki przemocy i agresji zorganizowanych przez Poddębicki Dom Kultury i Sportu. Trwające 2 godziny zajęcia "Przemoc w szkole – formy, powody i sposoby radzenia sobie z przemocą" były prowadzone metodami aktywizującymi i pomagały młodzieży zrozumieć mechanizmy przemocy rówieśniczej i jej przyczyn, uczyły rozpoznawania i reagowania na konfliktowe zachowania, wskazywały schematy zachowań w niebezpiecznych sytuacjach.
 
Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych - udział w konkursie PDF Drukuj
wtorek, 15 marca 2016 12:45
konkurs2016zus14.03.2016 uczniowie naszej szkoły (Daria Dudczak - kl. IC, Klaudia Krasnodębska - kl. IA i Konrad Pisera - kl. IA) uczestniczyli w wojewódzkim etapie ogólnopolskiego konkursu wiedzy "Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych", który odbył się w Zduńskiej Woli. Licealiści zmierzyli się z pytaniami z całego zakresu polskiego systemu ubezpieczeń społecznych, począwszy od zasiłków rodzicielskich, przez chorobowe po system emerytalny i zasady rozliczeń składkowych.
Więcej…
 
Wiosenne dni otwarte! PDF Drukuj
piątek, 11 marca 2016 07:31
dniotwarte2016Liceum wita wiosnę... drzwiami otwartymi! Już 21 marca otwieramy szeroko drzwi przed gimnazjalistami. Zapraszamy do zwiedzania szkoły od strychu aż po piwnice oraz na zajęcia otwarte ze wszystkich przedmiotów. A na deser... skoczna zumba :) TUTAJ sprawdzicie rozkład poszczególnych zajęć. Do zobaczenia!
 
VIII Mistrzostwa Szaradziarskie PDF Drukuj
środa, 09 marca 2016 22:27
szarady20169 marca w naszej szkole odbyły się VIII Mistrzostwa Szaradziarskie pod partonatem WODN w Łodzi. W I etapie konkursu wzięło udział 26 uczniow klas pierwszych, drugich i trzecich. Śmiałkowie rozwiązywali zadania diagramowe, drobne formy szaradziarskie oraz zadania logiczne. II etap (finał) konkursu odbędzie się 8 kwietnia w Łodzi.
Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 8 z 50

Patronują nam

Reklama
Reklama
Reklama

Foto NEWS

wiktornagroda.jpg
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
?>