Aktualności
Akcja poboru krwi PDF Drukuj
sobota, 02 kwietnia 2016 20:57
krew1ratujezyciePo raz kolejny w liceum odbędzie się akcja krwiodawstwa. Serdecznie zapraszamy osoby chcące pomagać innym, zdrowe i pełnoletnie (dowód osobisty konieczny do wglądu) do oddawania krwi. W dniu oddania krwi zaleca się zjedzenie obfitego śniadania i wypicie dużej ilości płynów. Pobór krwi odbędzie się 6 kwietnia (środa) w godzinach 9:00-12:00. Więcej informacji w sekretariacie szkoły.
 
Wyniki konkursu Pokaż nam język! PDF Drukuj
wtorek, 29 marca 2016 09:25
pokazjezykZnamy wyniki konkursu Pokaż nam język! Silna reprezentacja szkoły dotarła do drugiego etapu. W ogólnopolskim półfinale zawalczy aż 10 uczniów naszego liceum. UWAGA: 2 etap odbędzie się w czwartek, tj. 31.03.2016r. za pośrednictwem platformy internetowej. Spotykamy się o 8.50 ponownie w sali nr 11. Nie spóźniamy się - to bardzo ważne!
Więcej…
 
Zajęcia ze Stowarzyszeniem Studentów Medycyny PDF Drukuj
czwartek, 24 marca 2016 21:08
higienasnu2Uczniowie dwóch klas o profilu biologiczno-chemicznym – ID i IID uczestniczyli w zajęciach zorganizowanych przez Stowarzyszenie Studentów Medycyny w Centrum Dydaktyczno-Klinicznym Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Tematyką spotkania toczyła się wokół higieny pracy umysłowej i higieny snu. Uczestnicy brali także udział teście wiedzy obalającym mity na temat zdrowia psychicznego.
Więcej…
 
Dzień Otwarty 2016 PDF Drukuj
wtorek, 22 marca 2016 11:27
dni16otwarteDzień Otwarty to niezmiennie jedno z najważniejszych wydarzeń z życia szkoły. Poznawanie przyszłych uczniów, mnóstwo nowych twarzy, zajęcia pokazowe i integracyjne… 21 marca w pierwszy dzień wiosny, ale także "Dzień Wagarowicza" szkoła tętniła życiem!
Więcej…
 
Konkurs recytatorski poświęcony poezji Ziemowita Skibińskiego PDF Drukuj
wtorek, 22 marca 2016 11:24
konkurs_skibinski17 marca dwoje uczniów naszej szkoły – rodzeństwo Daria i Adam Pigłowscy, reprezentowało liceum w konkursie recytatorskim poświeconym poezji Ziemowita Skibińskiego – twórcy związanego z Ziemią Poddębicką. Konkurs zorganizowany był przez Miejską i Gminną Bibliotekę Publiczną im. Ziemowita Skibińskiego w Poddębicach. Uczestnicy otrzymali upominki i pamiątkowe dyplomy.
 
Udział w konkursach językowych PDF Drukuj
wtorek, 22 marca 2016 08:10
konkursjezykowyMarcowy wysyp konkursów trwa w najlepsze. Nasi uczniowie starają się stawić czoła jak największej ich liczbie. W ostatnich dniach braliśmy udział w 2. edycji konkursu wiedzy o krajach niemieckojęzycznych – TURBOLANDESKUNDE – Österreich (Austria)oraz ogólnopolskim kon-kursie z języka niemieckiego i angielskiego przez Internet – "pokaż nam język".
Więcej…
 
Mikołaj w ogólnopolskim etapie III Olimpiady Solidarności! PDF Drukuj
niedziela, 20 marca 2016 17:31
olimpiadasolidarnosci201615 marca odbył się drugi etap III edycji Olimpiady Solidarności, w którym wziął udział uczeń klasy IIF – Mikołaj Rogalewicz. Po zaciętej dogrywce, Mikołaj zajął drugie miejsce w województwie, tracąc do zwycięzcy tylko jeden punkt. Na ogólnopolskim szczeblu Olimpiady, województwo łódzkie będzie reprezentowało tylko troje uczniów.
Więcej…
 
Zajęcia z Wydziałem Zarządania Uniwersytetu Łódzkiego PDF Drukuj
niedziela, 20 marca 2016 16:56
wydzialzarzadzaniaul201618 marca uczniowie pięciu klas uczestniczyli w warsztatach prowadzonych przez szkoleniowców z Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego. Dwugodzinne zajęcia dotyczyły kryteriów wyboru dalszej drogi zawodowej i zmienności rynku pracy oraz źródeł konfliktów, sposobów ich rozwiązywania i modelowania trudnych sytuacji.
Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 7 z 50

Patronują nam

Reklama
Reklama
Reklama

Foto NEWS

zajeciawsali6.jpg
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
?>