Aktualności
Rozstrzygnięcie IX Konkursu Literacki Talent "Quo vadis?" PDF Drukuj
środa, 04 maja 2016 07:34
klaudia_konkursUczennica klasy IA, Klaudia Krasnodębska zajęła I miejsce w kategorii "proza" IX Konkursu Literacki talent "Quo vadis?". Hasło tegorocznego konkursu nawiązywało do obchodów roku 2016 ogłoszonego Rokiem Henryka Sienkiewicza oraz miało wywoływać refleksje nad znaczeniem wiary w Boga i sił wyższych w życiu człowieka w związku z 1050 rocznicą Chrztu Polski.
Więcej…
 
Wizyta w szpitalu specjalistycznym PRO-FAMILIA w Łodzi PDF Drukuj
środa, 27 kwietnia 2016 08:21

szpital2_201622 kwietnia, uczniowie klasy IIC o profilu medycznym, odwiedzili szpital specjalistyczny PRO-FAMILIA w Łodzi. Uczniowie wysłuchali trzech interesujących wykładów oraz zwiedzali pomieszczenia szpitalne, m.in. OIOM i blok operacyjny czyli miejsca, które większość z nas zna tylko z „Dr House'a" :)

 

Więcej…
 
Uczestnictwo w Zjeździe Liderów Młodzieżowych PDF Drukuj
środa, 27 kwietnia 2016 08:15

nadwarcianskigrodW dniach 17-21 kwietnia 4 uczennice: Klaudia Krasnodębska (kl. IA), Patrycja Śmiechowska(kl. IB), Angelika Janiak (kl. IC) i Wiktoria Nadarzyńska (kl. IF) uczestniczyły w Zjeździe Liderów Młodzieżowych na terenie Ośrodka Harcerskiego w Załęczu Wielkim. 100 uczestników z województwa łódzkiego wraz z opiekunami przez kilka dni brało udział w warsztatach, wykładach i zajęciach integracyjnych.

 

Więcej…
 
Niemiecki jest prosty - międzyszkolny konkurs PDF Drukuj
wtorek, 26 kwietnia 2016 19:27
niemieckijestprosty201611 uczniów klas drugich LO wzięło udział w międzyszkolnym konkursie języka niemieckiego "Deutsch ist einfach". 8. edycja konkursu odbywała się w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Poddębicach. Drugoklasiści przez godzinę rozwiązywali testy leksykalno-gramatyczne sprawdzające wiedzę i umiejętności posługiwania się językiem niemieckim.
Więcej…
 
Indeks Politechniki Warszawskiej dla Marceliny PDF Drukuj
wtorek, 26 kwietnia 2016 11:32
indeksuczelniaMarcelina Kądziela, uczennica klasy IIC (profil biologiczno-chemiczny) brała udział w XXIII edycji Konkursu Chemicznego im. Ignacego Łukasiewicza w Płocku. Po I etapie awansowała do finału po którym znalazła się wśród 18 najlepszych. Marcelina zdobyła tytuł finalisty uzyskując indeks na Politechnikę Warszawską. W konkursie startowało 164 uczniów.
Więcej…
 
Zajęcia językoznawstwa z Uniwersytem Łódzkim PDF Drukuj
wtorek, 26 kwietnia 2016 11:34
jezykoznawstwoMatura zbliża się wielkimi krokami, więc trzecioklasiści nie próżnują. Z pomocą pracowników Katedry Współczesnego Języka Polskiego Uniwersytetu Łódzkiego przyszli maturzyści z klas: IIIC, IIID, IIIE mierzyli się z zadaniami z nauki o języku.
Więcej…
 
Udział w konkursie wiedzy o Austrii PDF Drukuj
środa, 20 kwietnia 2016 08:07

konkursniemieckilodz4


15 kwietnia w Salezjańskim Gimnazjum w Łodzi odbyła się II edycja konkursu TURBOLANDESKUNDE. W etapie rejonowym wzięło udział 18 szkół ponadgimnazjalnych z Łodzi i województwa, w tym troje uczniów z klasy IIA poddębickiego liceum.

 

Więcej…
 
Szkolne Potyczki Ortograficzne PDF Drukuj
wtorek, 19 kwietnia 2016 06:08
pisanie_potyczki11 kwietnia 23 uczniów przystąpiło do szkolnego etapu Potyczek Ortograficznych. Młodzież mierzyła się z dyktandem zawierającym zawiłości ortograficzne i interpunkcyjne. Aż jedenastu uczniom udało się zakwalifikować do etapu powiatowego konkursu, który już wkrótce w ZSP w Poddębicach. Trzymamy kciuki!
Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 5 z 50

Patronują nam

Reklama
Reklama
Reklama

Foto NEWS

Paulina (Kopiowanie).jpg
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
?>