Aktualności
Wyjazd w Góry Świętokrzyskie PDF Drukuj
sobota, 18 czerwca 2016 21:08
goryswietokrzyskieJak tu nie lubić czerwca? Pogoda dopisuje i humory również. Nic dziwnego skoro – zamiast oglądać świat zza szkolnej ławy – korzystamy z uroków wiosny w Górach Świętokrzyskich. Ponad 40 uczniów spędziło 3 dni na odkrywaniu uroków malowniczych okolic Wyżyny Kieleckiej.
Więcej…
 
Własna firma? Od czego zacząć PDF Drukuj
sobota, 18 czerwca 2016 20:30
abcprzedsiebiorczosciW czerwcu 18 uczniów naszej szkoły brało udział w czterodniowych warsztatach w ramach projektu ABC przedsiębiorczości. Edukacja finansowa dla mieszkańców wsi i małych miast. Tematem przewodnim będzie przygotowanie biznesplanu własnej działalności gospodarczej.
Więcej…
 
Rok Henryka Sienkiewicza w liceum PDF Drukuj
sobota, 18 czerwca 2016 20:16
roksienkiewiczaWe współpracy z Biblioteką Pedagogiczną w Poddębicach w czerwcu odbył się w naszej szkole cykl zajęć poświęconych pierwszemu słowiańskiemu nobliście w dziedzinie literatury. Uczniowie klas IF, IIA, IIC, IID, IIF obejrzeli prezentację na temat życia osobistego i zawodowego Henryka Sienkiewicza oraz brali udział w warsztatach literackich. Język utworów Sienkiewicza nie jest prosty, ale całkiem nieźle radziliśmy sobie z przekładaniem go na język młodzieżowy.
 
Ogólnopolski Głos Profilaktyki w liceum PDF Drukuj
poniedziałek, 06 czerwca 2016 13:16
pat2016_3Sportowo, muzycznie, plastycznie, naukowo… czyli dla każdego coś dobrego. Tak wyglądał Ogólnopolski Głos Profilaktyki na terenie naszej szkoły. W bardzo zróżnicowany sposób, 1 czerwca uczniowie obchodzili Dzień Dziecka. Całości przyświecała jedna idea – moda na zabawę bez uzależnień.
Więcej…
 
Nietypowe spotkanie z patronką szkoły PDF Drukuj
poniedziałek, 06 czerwca 2016 11:11
bronow2016Wykorzystując piękne okoliczności majowej przyrody, uczniowie klasy IB wybrali się do zabytkowego dworku w Bronowie, by podjąć się próby nagrania spotu przedstawiającego twórczość Marii Konopnickiej. Przez sześć godzin młodzież wcielała się w role postaci z życia i dzieł poetki.
Więcej…
 
Kolejna wizyta w szpitalu PRO-FAMILIA w Łodzi PDF Drukuj
poniedziałek, 06 czerwca 2016 11:02
profamilia_klasad22 czerwca uczniowie klas ID i IID uczestniczyli w spotkaniu z personelem szpitala PRO-FAMILIA w Łodzi. Młodzież wysłuchała trzech interesujących wykładów oraz zwiedzała pomieszczenia szpitalne, m.in. OIOM i blok operacyjny.
Więcej…
 
Wizyta w Parlamencie PDF Drukuj
poniedziałek, 06 czerwca 2016 08:52
belweder201632 uczniów z klas realizujących rozszerzoną postawę programową z wiedzy o społeczeństwie odwiedziło stolicę. Głównym celem wyjazdu była wizyta w Parlamencie RP. Ta lekcja wos-u w terenie okazała się dla uczniów niezwykle interesująca. Licealiści zostali oprowadzenie po budynkach Sejmu i Senatu przez Wycieczka została przez pracownika kancelarii.
Więcej…
 
Adam i Daria mistrzami świata w tańcu PDF Drukuj
poniedziałek, 06 czerwca 2016 07:00
adamidaria7 medali. Takie imponujące trofeum przywiozło z Włoch rodzeństwo Adam i Daria Pigłowscy. XIV Mistrzostwa Świata w Tańcu Sportowym International Dance Federation należały do licealistów! Nagrody w różnych kategoriach tanecznych: Dance Pop, Disco Dance, Free Dance, Dance Show, Fantazy Show stawia naszych uczniów w gronie najbardziej utytułowanych uczestników imprezy.
Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 3 z 50

Patronują nam

Reklama
Reklama
Reklama

Foto NEWS

zajeciawsali6_2.jpg
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
?>